2017 Eylül

YENİ NESİL ÇEVRECİ GAZ R32 İLE ÇALIŞAN DAIKIN CİHAZLARININ SATIŞI 10 MİLYONU AŞTI

👤DAIKIN

Daikin, tüketici ve çevre dostu ürün ve hizmetleri ile sektörüne yön vermeye devam ediyor. Birçok yenilikçi uygulamada olduğu gibi, yeni nesil çevreci soğutucu akışkan R32’nin iklimlendirme cihazlarında kullanımına da öncülük eden Daikin, bu konuda dünya çapında çalışmalar yürütüyor.

Devamını Oku

ENERJİSA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRÜYOR

👤Daikin EnerjiSA

Enerjisa, 2017’nin ilk yarısında elde ettiği başarılı performansı ve istikrarlı büyümesiyle dikkat çekiyor. Capital 500 listesinde bu sene 12’inci sıraya yükselen Enerjisa, finansal sürdürülebilirlikte hız kesmeyerek Türkiye’nin özel sektördeki en uzun vadeli tahvil ihracını gerçekleştirdi. Yatırımcılardan yoğun talep gören 5 yıl vadeli 335 milyon Türk lirası tutarındaki tahvil ihracı Enerjisa’ya yeni yatırımlar için ek finansman desteği sağladı.

Devamını Oku

TP-LİNK, YENİ AKILLI EV ÇÖZÜMLERİYLE IFA 2017’DE

👤TP-Link

TP-Link®, 1-6 Eylül 2107 tarihleri arasında Almanya Berlin’de yapılan IFA Fuarı’nda en yeni ağ teknolojileri ve akıllı ev çözümleri ailesini tanıtıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ FUARI 2018

1987 yılından itibaren sektörel yayıncılık alanında faaliyet gösteren Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş. 22-25 Şubat’ta Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018’i gerçekleştiriyor.

Devamını Oku

AKSA ENERJİ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 50 ŞİRKETİ ARASINDA

👤Aksa Enerji

Aksa Enerji, Türkiye’nin en büyük 50 şirketi arasında yer alarak büyümeye devam ediyor. 2015 yılında rotasını yurt dışına çevirerek özellikle Afrika’da yaptığı yatırımlarla global bir enerji şirketine dönüşen Aksa Enerji; Capital ve Fortune dergilerinin Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listelerinde de geçen yıla göre yükseliş göstererek, ilk 50 arasında yer aldı.

Devamını Oku

AYVAZ “TÜRKİYE’NİN İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞLARINDAN” BİRİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

İstanbul Sanayi Odası’nın her sene yayımladığı “Türkiye’nin ikinci büyük 500 sanayi kuruluşu” listesinde bu sene de yer alan Ayvaz, iç ve dış ticaretteki yükselişiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 69 yıl önce 16 kişinin çalıştığı mütevazı bir imalathane iken, bugün sadece merkez fabrikasında 500’ün üzerinde çalışanıyla Türkiye tesisat sektörünün en büyük şirketlerinden biri haline gelen Ayvaz, İSO’nun açıkladığı “Türkiye’nin ikinci büyük 500 sanayi kuruluşu” listesindeki yükselişine devam etti.

Devamını Oku

DANFOSS, İLERİ SENSÖR TEKNOLOJİSİNİ SATIN ALARAK YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

👤Danfoss

Danfoss, sensör pazarında dünyanın en büyük oyuncularından biri olan Sensata Grubu’nun yüksek uygulama sıcaklığı ve basınca uygun sensörler geliştirmeye izin veren Kavlico ince film teknolojisini bünyesine kattı. Bu satın almayla Danfoss, ağır hizmet sektöründe kullanılan basınç sensörlerine karşı artan müşteri talebini karşılamayı hedefliyor.

Devamını Oku

PANASONIC İRAN’DA İLK 5 ŞİRKET İÇİNDE YER ALIYOR

👤Panasonic

100. yaşını kutlayacağı 2018 yılında elektrik anahtar ve priz sektöründe global pazar lideri olmayı hedefleyen Panasonic, bu hedefine ulaşmak için gerçekleştirdiği aksiyonlarına her geçen gün bir yenisini ekliyor

Devamını Oku

PRONET EKİBİ, GÜVENLİK BİLİNCİ İÇİN SOKAKTA

Pronet ekibi güvenlik kavramına yönelik eksik veya yanlış kalıpları kırmak için Türkiye’nin dört bir yanında semt semt dolaşmaya başladı

Devamını Oku

AVRASYA TÜNELİ, YEŞİL BİNA SERTİFİKASI’NI ALMAYA HAK KAZANDI

Asya ve Avrupa’yı ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayarak iki kıta arasında hızlı, ekonomik, güvenli, konforlu ve çevreye duyarlı ulaşım hizmeti veren Avrasya Tüneli’nin İşletme ve Bakım Binası, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi’nin (USGBC) verdiği LEED Altın Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Enerji ve çevre dostu yapılara verilen LEED, dünyanın en prestijli yeşil bina sertifikası olarak kabul ediliyor.

Devamını Oku