Anahtar / Priz

TÜM İHTİYAÇLARI TEK SİGORTA KUTUSUNDA BULUŞTURAN PRATİK TASARIM

👤Hager I Berker

Markanın geliştirdiği ‘Müşterilerimizin Sesi’ programı dahilinde tüm dünyadan profesyonellerin fikriyle şekillenen yeni golf kutuları, kutu içerisinde çalışmayı kolaylaştırıyor, kolay kurulum artısı sağlıyor, tüm ihtiyaçları tek kutuda buluşturuyor ve tasarım ayrıntılarıyla projeye değer kazandırıyor.

Devamını Oku

ŞARJINI UNUTANLAR İÇİN, PANASONIC ECO SOLUTIONS’TAN VİKO MARKALI YENİ USB PRİZ

👤PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE

VİKO markalı USB prizleri, elektronik cihazları, adaptöre ihtiyaç duymadan USB bağlantı kablosuyla şarj etmenizi olanaklı hale getiriyor.

Devamını Oku

ODACE ANAHTAR VE PRİZ SERİLERİ, YAŞAM ALANLARINA YENİLİKLER SUNUYOR

👤Schneider Electric

Schneider Electric, yaşam alanlarına fonksiyonellik, konfor ve keyif katan Odace anahtar ve priz serileri ile her alana, her kişiye özel, yenilikçi çözümler sağlıyor.

Devamını Oku

LEGRAND’DAN ANAHTARSIZ CİHAZLARIN ANAHTARI

👤Legrand

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Led ışıklı anahtarlı fişiyle Legrand, yaşam alanlarını inovatif ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Anahtarlı olmayan elektrikli küçük aletler ve grup prizleri anahtarlı hale getirmek için tasarlanan Led Işıklı Anahtarlı fişiyle, kullanıcısını hem şık hem de güvenli bir ortamla buluşturuyor.

Devamını Oku

KARRE STYLE EVLERDE GÜVENLİK SAĞLIYOR

👤Viko

Minimal formu hareketli çizgilerle birleştiren VİKO marka Karre Style serisi, kullanıldığı tüm mekânlara tarz katıyor. Böylece elektrik anahtarlarınız ve prizleriniz, evinizin dekorasyon konseptini tamamlayan en göz alıcı aksesuarlara dönüşüyor.

Devamını Oku