Aydınlatma

TEKNOLOJİ VE EL İŞÇİLİĞİYLE BULUŞAN ÖZGÜN TASARIMLAR

👤Hager Berker

İnce bir zanaatkarlıkla müşteri taleplerine göre şekillenen Manufaktur grubu, anahtar priz seçiminde özgün tasarımlara doğru yeni bir akımı başlatıyor.

Devamını Oku

LED’Lİ EMNİYET AYDINLATMA ARMATÜRLERİ GÜVENLİK SAĞLIYOR

👤Legrand

Emniyet aydınlatma armatürleri, farkına varsak da varmasak da bulunduğumuz yaşam alanlarında bizi kontrollü bir şekilde risksiz bölgelere yönlendiren önemli bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Hastanelerden okullara, havalimanlarından AVM’lere kadar tüm mekanlarda kullanılan bu sistemler için Legrand; yeni nesil LED’li emniyet aydınlatma armatürleri ile yaşam alanlarındaki güvenliğinizi destekleyici ürünler sunuyor.

Devamını Oku

CATELLANI&SMITH YENİ BAHÇE AYDINLATMA SERİSİNİ SUNUYOR

👤Tepta Aydınlatma

Catellani&Smith’in kurucusu ve aynı zamanda tasarımcısı olan Enzo Catellani, yıllar geçtikçe yaşam alanlarının teraslara ve bahçelere taşınması eğilimine yanıt olarak ilk dış mekan koleksiyonunu hazırladı. Bu yeni koleksiyona İstanbul’daki temsilcisi TEPTA’dan ulaşılabiliyor.

Devamını Oku

AVRASYA TÜNELİ, AYDINLATMA TASARIMIYLA ULUSLARARASI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Asya ve Avrupa’yı ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayarak iki kıta arasında hızlı, ekonomik, güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti veren Avrasya Tüneli bu kez aydınlatma tasarımlarıyla ödül aldı. ABD Aydınlatma Mühendisleri Derneği IES (Illuminating Engineering Society) aydınlatma tasarımlarına olan katkıları nedeniyle “Mimari Aydınlatma Ödülü 2017”yi Avrasya Tüneli’ne verdi.

Devamını Oku