Dosya

YERLİ IIOT RÖLE, UZAKTAN ERİŞİMİ TEK BİR ÜNİTE ÜZERİNDEN YAPIYOR

👤RTM Elektronik

Tek bir ünite içerisinde hem programlanabilir röle ünitesi, hem de ağ geçidi bulunuyor. Böylelikle sadece bu üniteyi kullanarak gerek bir ofisi, gerek bir fabrikayı, gerekse de bir evi akıllı hale getirebiliyorsunuz.

Devamını Oku

PRONET GÜVENLİK SİSTEMLERİYLE, UZAKTAN ERİŞİME İMKAN VERİYOR

👤Pronet

İş hayatının hızlı akışı içerisinde, bir de iş yerinin güvenliği için vakit ve enerji harcamak istemeyenler, Pronet’in sunduğu elektronik güvenlik sistemlerinden yardım alabilir. Hırsızlıktan yangın ve gaz kaçaklarına, su baskınından acil sağlık ve panik hallerine kadar, bir iş yerinde meydana gelebilecek tüm güvenlik risklerine karşı Pronet tam koruma sağlıyor.

Devamını Oku

PANASONIC THEA IQ DOKUNMATİK PANELLERLE, TEK BİR NOKTADAN KONTROL SAĞLIYOR

👤Panasonic

Panasonic, şimdi Thea IQ dokunmatik paneller ile akıllı bina teknolojilerini yeni bir boyuta taşıyor. Thea IQ dokunmatik paneller, kusursuz tasarımlarıyla hayat konforunu en üst noktaya taşırken, geleceği de yeniden şekillendiriyor.

Devamını Oku

OKULLAR, HASTANELER, OTELLER İÇİN KOLAY YÖNETİLEN WİFİ ÇÖZÜMÜ

👤TP-LINK

TP-Link, yüksek yoğunluğa sahip iş ağlarında, çok sayıda kullanıcının sorunsuz Wi-Fi deneyimi için geliştirilen EAP serisi erişim noktalarının bir yenisini daha satışa sundu. Ücretsiz denetleyici yazılımı ile kolay yönetilen EAP245 erişim noktası, AC destekli ve yüksek Wi-Fi hızlarına sahip.

Devamını Oku

HONEYWELL DIGITAL VIDEO MANAGER KURULUŞLARI DAHA AKILLI GÜVENLİK VE GÖZETİMLE BULUŞTURUYOR

👤Honeywell

Video teknolojisinin en son sürümü operatör etkinliğini iyileştirmek, daha derin sezgileri yönlendirmek ve yanıt verme sürelerini hızlandırmak için Nesnelerin İnterneti, ağa bağlı bina teknolojileri ve açık standartlardan faydalanıyor.

Devamını Oku

EVİN TÜM KONTROLLERİ TEK BİR TUŞLA YÖNETİLİYOR

👤Hager I Berker

Geçmişin izlerini yansıtan ve birçok tasarım ödülü sahibi olan Serie R. Classic ve Serie 1930, ayrıca günümüzün teknolojisi KNX sistemi ile de uyumlu çalışarak, evin tüm kontrollerinin tek bir tuşla yönetilmesine imkan sağlıyor.

Devamını Oku

DALI BÜNYESİNDE SAĞLANAN OTOMATİK FONKSİYONLAR KONTROL SAĞLIYOR

👤Wago

DALI   aydınlatma ekipmanlarını, akıllı ve kolay bir şekilde yönetebilmek için tanınmış uluslararası IEC standardına dayanmakta olan bir protokoldür. Standartla birlikte balast, acil aydınlatma kitleri ve LEC kitleri gibi birçok parçanın izleme ve kontrolü sağlıyor.

Devamını Oku