Enerji Yönetimi

VLT® HVAC SÜRÜCÜ FC 10 İLE METRODA YÜKSEK GÜVENLİK VE ENERJİ TASARRUFU

👤Danfoss

Danfoss VLT serisi frekans konvertörlerinin kullanıldığı Doha Metrosu, maksimum performans ve yüksek güvenilirlik sağlıyor.

Devamını Oku

TEMİZ ENERJİYLE TASARRUF YAPMAK MÜMKÜN OLUYOR

👤Solimpeks

Solimpeks, 5 kWh’lik bir güneş enerjisi elektrik üretim sistemiyle bir evin ihtiyacının tamamını karşılanabileceğine dikkat çekiyor. Böylelikle hem elektrik hem de ısıtma ve soğutma faturalarından tamamen kurtulmak ve temiz bir enerjiyle tasarruf yapmak mümkün oluyor.

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC’TEN ÇEVRECİ İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİSİ: HİBRİT İKLİMLENDİRME İLE MAKSİMUM VERİM VE TASARRUF

👤Mitsubishi Electirc

Geleceği şekillendirmeye aday çevreci teknolojileriyle dikkat çeken Mitsubishi Electric, dünyanın ilk hibrit iklimlendirme sistemi olma özelliğini taşıyan “Hybrid City Multi Sistemler” ile yüksek enerji tasarrufu ve ideal konfor sağlıyor.

Devamını Oku

KONUT VE İŞ YERİ OTOPARKLARINDA ISI YALITIMI ZORUNLU HALE GELİYOR

👤Ytong

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanarak 22 Şubat 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan ‘Yeni Otopark Yönetmeliği’ 01 Haziran 2018’de yürürlüğe giriyor. Yeni yönetmelik ile bodrum kat tavanlarına ısı yalıtımı yapılması zorunlu hale geliyor. Bu uygulama ile binalarda yetersiz yalıtılmış ya da hiç yalıtılmamış otopark ve bodrum kat tavanlarından kaynaklanan ısı kayıplarının önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Devamını Oku

İZOCAM, ENDÜSTRİYEL BİNALAR İÇİN İKİ YENİ ÜRÜN BİRDEN SUNUYOR

👤İZOCAM

İzocam mineral yün ailesine yeni katılan İzocam Endüstriyel Bina Levhası ve İzocam Endüstriyel Bina Levhası R+ ürünleri, ısı ve ses yalıtımı ile yangın güvenliği sağlamasının yanında, hafifliği sayesinde kolayca taşınabiliyor ve yerinde yapılan uygulamalar sırasında uygulayıcılara büyük bir kolaylık sunuyor.

Devamını Oku

BAYMAK’TAN ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN “TERMOBOYLER”

👤Baymak

Baymak tarafından 3 yıl garanti ile satışa sunulan Termoboyler, yardımcı ısı kaynağından yararlanarak cihazın elektrik enerjisi gereksinimi azaltıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Devamını Oku