Fokus

RCL, Tünellerde Güvenlik Sağlıyor

👤RCL

RCL Güvenlik Sistemleri karayolu tünellerinde CCTV IP tabanlı video gözetim, olay algılama ve acil anons ve genel seslendirme sistemleri projelendirmesi ve saha uygulama çalışmaları yapıyor.

Devamını Oku

Karayolu Ve Tünel Otomasyonu

👤Dacel

Dacel, tünel, metro ve havaalanlarında kurduğu otomasyon sistemleriyle bakım ve arıza giderilmesinde geri besleme sayesinde kullanıcılara hızlı çözümler sunuyor.

Devamını Oku

GSL, İstanbul 3. Havalimanının Haberleşme Altyapısına Destek Oluyor

👤GSL Mühendislik

200 milyon yolcu kapasitesiyle 300’den fazla destinasyona uçuş imkanı sunacak olan İstanbul 3. Havalimanı’nın inşasının ilk etabı, 29 Ekim’de açılmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Devamını Oku

Geleceğin Havalimanları İçin Entegre Çözümler

👤Siemens

Dünya genelinde havalimanlarını baştan aşağı donatacak uzmanlığa sahip Siemens, binalar ve teknik altyapılar için modern taşıma sistemleri, çevreci portföyü ve son derece güvenli ve pratik çözümleri ile mükemmel mekanlar yaratıyor.

Devamını Oku

Dubai Havalimanı’nın Çevresel Ayak İzi Görünmez Oluyor

👤Siemens

Dubai Havalimanı ve Siemens yaptıkları iş birliği ile enerji tasarrufunda büyük bir adım atıyor. Siemens Bina Teknolojileri sayesinde havalimanının karbon emisyonları yılda 25 bin ton azalırken, yılda 50 Gigawatt elektrik ve 21 milyon galon su tasarrufunun sağlanması hedefleniyor.

Devamını Oku

Absen ClearChannel İş Ortaklığı Helsinki Havalimanı Dijital Ekranları İle Devam Ediyor

👤Absen

Clear Channel Finlandiya Helsinki-Vantaa Uluslararası Havalimanı’ndaki “Business Panorama” dijital ağını, dünyanın en tanınmış markalarından bazılarının reklam kampanyalarını daha iyi yürütebilmek için Absen N4 Led ekranlar kullanarak yeniledi.

Devamını Oku