Fokus / Yüksek Yangın Riski Taşıyan Tesislerde Yangın Güvenliği

SEAPEARL ATAKÖY PROJESİ’NDE ARI YANGIN YANGIN POMPA GRUPLARIYLA YER ALIYOR

👤ARI YANGIN

Ataköy’ün sahilinde yer alan, konumu ve sunduğu ayrıcalıklarla İstanbul’un imajına katkı sağlayan SeaPearl Ataköy projesi Kuzu Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Devamını Oku

PANASONIC’TEN GÜVENLİĞİNİZİ DÜŞÜNEN KABLOSUZ DUMAN DEDEKTÖRÜ

👤Panasonic

PANASONIC, yangın algılama çözümlerinde 30 yılı aşkın deneyimi ile öne çıkıyor. Güçlü marka, çok özel yangın algılama çözümleri ile akıllı teknolojileri hizmetinize sunuyor. Kablosuz fotoelektrik duman dedektörü 4611 de bunlar arasında yer alıyor.

Devamını Oku

MAXLOGIC HAVA ŞARTLARINA DAYANIKLI SİREN, FLAŞÖR VE FLAŞÖRLÜ SİREN

👤MAVİLİ ELEKTRONİK A.Ş.

Akıllı adresli cihazlar projelerde yangın senaryolarına dahil edilebiliyor, çevrim yöneticisi (loop manager) ile kolaylıkla programlanabiliyor.

Devamını Oku

KÖMÜR KONVEYÖRLERİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ

👤> EMO AYVAZ SERCAN ÖZKAN - MEKANİK GRUBU PROJE MÜDÜRÜ / EMO AYVAZ YANGIN SİSTEMLERİ HÜSEYİN KARABACAK - SATIŞ VE PROJE MÜHENDİSİ / EMO AYVAZ YANGIN SİSTEMLERİ GÜVENÇ APAYDIN - PROJE MÜHENDİSİ / EMO AYVAZ YANGIN SİSTEMLERİ

Yangın ihtimali, kömür konveyörlerinde oluşabilecek tehlikeli durumların en büyüğünü temsil ediyor. Olası bir yangın sonucunda, konveyörde ve konveyör üzerinde oluşabilecek mal kaybının yanı sıra, konveyörün işleyişinin aksaması sonucunda tesis genelinde üretim kaybına sebep olacaktır. Doğru şekilde tasarlanmış yangın söndürme ve algılama sistemi, yangını doğru şekilde ve doğru noktada algılayarak yangın söndürme sistemini aktive edecek ve olası tehlikelerin büyümesini engelleyecektir.

Devamını Oku