Güncel

‘2020 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK HEDEFLERİNİ’ AÇIKLADI

Arçelik A.Ş., gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm iş süreçlerini sürdürülebilirlik temelli olarak şekillendiriyor. Bu yıl 9’uncusu yayımlanan Sürdürülebilirlik Raporu’nda 2020 hedeflerine dikkat çekiyor

Devamını Oku

VODAFONE VE SONY MOBILE’DAN İŞBİRLİĞİ

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, abonelerini son teknoloji akıllı cihazlarla buluşturmaya devam ediyor.

Devamını Oku

SEZA İNŞAAT GENEL MERKEZİNE ATEKSİS VE LANSMAN SOLUTİONS İMZASI

Seza İnşaat’ın genel merkez binasına; Yangın İhbar Sistemi, Yangın İzleme Yazılımı, Kartlı Geçiş Sistemi, CCTV-IP Sistemi, Profesyonel Hırsız Alarm Sistemi ve Otopark Havalandırma Sistemi Kontrolü uygulamaları Ateksis ve Lansman Solutions tarafından gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

MAVİLİ, FIREX INTERNATIONAL 2017 FUARI’NDA ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

Mavili Elektronik, 20-22 Haziran 2017 tarihleri arasında Londra Excel’de düzenlenen Fırex International 2017 fuarında son teknolojiler, üretilen, projelendirilen üstün özelliklerle donatılmış ürünlerimizle yerimizi aldı.

Devamını Oku

AYVAZ, UYGULAMALI EĞİTİM MERKEZİ’NE DESTEK VERDİ

Tesisat sektörünün öncü firmalarından Ayvaz, ülkenin ve sektörün en önemli ihtiyaçlarından biri olan mesleki eğitim alanında çok faydalı bir projeye katkıda bulundu.

Devamını Oku

AVRASYA TÜNELİ’NE KORE’DEN 2017 “YILIN YAPISI” ÖDÜLÜ

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, sahip olduğu ileri teknoloji ile sağladığı konfor ve güvenlikle sadece sürücülerin değil, uluslararası otoritelerin de takdirini kazanmaya devam ediyor.

Devamını Oku