Güncel

TEKSAN JENERATÖR’DEN ÇİZGİ ÜSTÜ İHRACAT PERFORMANSI

Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen 10. Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirildi. Sektöründe fark yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlayan şirketlerin ödüllendirdiği tören bu yıl da yoğun ilgi gördü.

Devamını Oku

ÖZGÜN İNOVASYON KÜLTÜRÜNÜ VE EKOSİSTEMİNİ YARATAN ŞİRKETLER GELECEKTE FARK YARATACAK

Arçelik A.Ş., Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’na stratejik partner olarak destek veriyor.

Devamını Oku

LEGRAND GRUBU, YENİ NESİL ÜRÜNLERİNİ DATA CENTER DYNAMICS’TE GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

👤Legrand

Legrand Grubu, bölgenin en büyük veri merkezi ve buluta dönüşüm konferansı olan Data Center Dynamics’te bu yıl da yerini aldı. Fuara inovasyon anlayışının dışa vurumu olan yeni nesil ürünleriyle katılan Legrand, ayrıca 2018 yılında lansmanını gerçekleştireceği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri ve FORTE 3-Level UPS serisini de konferans katılımcılarının bilgisine sundu.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ENERJİ DEVLERİ İSTANBUL’A GELİYOR

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Enerji Piyasası Denetleme Kurumu’nun destekleriyle ELDER ve GAZ-BİR’in stratejik partnerliğinde gerçekleşecek olan 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı, 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

Devamını Oku

ENDÜSTRİNİN KALBİ İZMİR’DE ATACAK

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi’ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Fuarı, çatısı altında 5 fuar bulunuyor. Hikvision, Panasonic, Bilgi Elektronik, Assa Alboy gibi sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı İzmir’de sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

AYVAZ, İKLİM 2017’YE KATILDI

👤Ayvaz

Tesisat sektörünün güçlü markası Ayvaz, iklimlendirme sistemleri alanında ihtiyacın en çok olduğu şehirlerden biri olan Antalya’da düzenlenen İklim 2017’ye Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner’in sunduğu bir bildiriyle katkıda bulundu. Bu sene ilk kez düzenlenen ve iklimlendirme sistemleri konusunun tüm boyutlarıyla tartışıldığı sempozyum üniversiteden sanayiye, uygulayıcıdan yatırımcıya pek çok kesimi Antalya’da bir araya getirdi.

Devamını Oku