Güncel

🔍Tamamını Oku art-img

YENİ BİR FUARCILIK ANLAYIŞI: FIT’18 FUARI

22-25 Şubat’ta Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018, fuar anlayışına yeni bir soluk getirecek.

Devamını Oku

EDS, KİLSEN ADRESLİ YANGIN ALGILAMA TEKNİK EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

EDS, çözüm ortaklarının katılımıyla “Kilsen Adresli Yangın Algılama” eğitimini gerçekleştirdi. Eğitime çözüm ortaklarının teknik personeli de eşlik etti. Eğitim Kilsen’in KFP-A serisini kapsıyordu. KFP-A ailesi merkezden izlenebilen, güvenilir ağ yapısına ihtiyaç duyulabilecek büyük ve orta ölçekli bağımsız proje uygulamalarından, çok katlı üst düzey bina uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek gelecek nesil adresli yangın alarm panellerinden oluşuyor.

Devamını Oku

DANFOSS, İZMİR VE İSTANBUL’DA MİKRO KANALLI ISI EŞANJÖRLERİ EĞİTİMİ VERDİ

Danfoss Türkiye, imalatçı (OEM) müşterilerine yönelik uygulama eğitimlerine devam ediyor. Danfoss Türkiye Soğutma Sistemleri Teknik Destek ve Eğitim Müdürü Adnan Güney tarafından düzenlenen ve Danfoss Türkiye Isı Eşanjörü Global Uygulama Müdürü Mustafa Yanık tarafından sunulan “mikro kanallı ısı eşanjörleri” konulu eğitime 28 HVAC firması yetkilisi katıldı.

Devamını Oku

ASANSÖR GÜVENLİĞİNE YÖNELİK YENİ YASAL DÜZENLEME GELİYOR

Dünyanın dört bir yanındaki asansör ve yürüyen merdivenleri 80 yıllık tecrübesiyle denetleyen Hollandalı bağımsız denetleme kuruluşu Liftinstituut’ün Türkiye Bölge Müdürü Süleyman Özcan konuya ilişkin şu önemli başlıkları sunuyor.

Devamını Oku