Güncel

SÜRDÜRÜLEBİLİR KAMPÜS PROJESİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

👤Siemens

Siemens Türkiye Sürdürülebilirlik Ofisi ile Koç Üniversitesi ortak girişimiyle ilk kez hayata geçirilen Sürdürülebilir Kampüs Projesi’nde kazanan öğrenci grubu belli oldu. “Ulaşım”, “Enerji ve Bina Teknolojileri”, “Geri Dönüşüm”, “Endüstri 4.0, Dijitalizasyon, Nesnelerin İnterneti” ve “Beşeri Faaliyetler” olmak üzere beş farklı kategoride düzenlenen yarışmada birincilik ödülü, kampüs içerisindeki karbon emisyonlarını azaltmaya yönelik teknolojileri kullanarak oluşturdukları proje nedeniyle Green Brains grubuna verildi.

Devamını Oku

GÜVENLİKTE “10 SANİYE” FORMÜLÜ: TEKNOLOJİ VE İNSAN KAYNAĞI

👤Pronet

Pronet kullanıcılarının hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarında gönderdikleri alarmlar, Alarm Haber Alma Merkezi tarafından karşılıyor.

Devamını Oku

ERKE GREEN ACADEMY’DE BREEAM EĞİTİMİ

ERKE bir ilke daha imza atıyor. Dünyada en çok tercih edilen yeşil bina sertifikasyon sistemlerinden biri olan BREEAM’i (BRE Environmental Assesment Method) öğrenme ve BREEAM Assessor olma fırsatını, BRE-Academy eğitmenleri ile yurtdışına gitmeye gerek kalmadan ERKE Greean Academy’de sizlere sunuyor.

Devamını Oku

BUDERUS YILLIK BAYİ TOPLANTISI ‘GELECEĞE DÖNÜŞ’ KONSEPTİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

👤Buderus

Buderus, yıllık bayi toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi. 2017 yılının değerlendirildiği ve 2018 planlarının paylaşıldığı toplantıda Buderus çalışanları ve iş ortakları bir araya geldiler.

Devamını Oku

AYVAZ, MEKANİK TESİSAT SEKTÖRÜNÜN İLK RESMİ ONAYLI AR-GE MERKEZİNİ AÇTI

👤Ayvaz

70 yıl önce küçük bir imalathaneyken bugün Türkiye tesisat sektörünün öncü firması haline gelen Ayvaz, Hadımköy’deki ana imalat fabrikasında 400 m2 ayrılmış alan üzerinde Ar-Ge merkezi kurdu.

Devamını Oku