Gündem

Y3K, TÜRKİYE’NİN GÜVENLİK FUARI İSAF 2017’DE İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Güvenlik sektörünün ülkemizdeki önemli etkinliklerinden biri olan İSAF, bu yıl Güvenlik Sistemleri Hizmetleri Ekipmanları, Bilgi ve Ağ Güvenliği, Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Yangın, Acil Durum ve Arama Kurtarma alt fuarları ile birlikte gerçekleştirildi. 10 yılı aşkın tecrübesi, video izleme, geçiş kontrol, manyetik kilit, alarm, yangın algılama, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri, aydınlatma, depolama ve veri aktarım gibi farklı elektronik güvenlik sistemlerinden oluşan zengin ürün gamı ile 30’dan fazla uluslararası markanın distribütörü olarak hizmet veren Y3K, binlerce sektör profesyonelinin ziyaret ettiği ISAF 2017 ‘deki standı ve sunduğu teknolojilerle dikkatleri üzerine çekti.

Devamını Oku

İNFORM, AR-GE İLE BÜYÜYOR

Günlük hayatta, üretimde ve toplu yaşam alanlarında kısacası yaşamın ürdürülebilirliğinde en önemli öğe, ‘kesintisiz güce sahip olmak’ ve bu güce sahip olabilmenin yolu ise UPS’lerden (Uninterruptible Power Supply: Kesintisiz Güç Kaynağından) geçiyor.

Devamını Oku

DANFOSS DÜNYAYA ÜÇ BOYUTLU BİR İZ BIRAKMAYA HAZIR

Danfoss, Danimarka’da açtığı 3D baskı teknolojisi merkezi ile dijital dönüşümüne doğru dev bir adım daha attı.

Devamını Oku

AYVAZ, BELGRAD’TA TEMSİLCİLİK OFİSİ AÇTI

Son yıllarda yurt dışındaki yatırımlarına ağırlık veren Ayvaz, toplam ihracatı içinde önemli bir paya sahip olan Orta Avrupa ülkelerindeki müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap verebilmek için Sırbistan’ın başkenti Belgrad şehrinde bir bölge ofisi açtı.

Devamını Oku

ARÇELİK A.Ş. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKTE DÜNYANIN EN İYİ 9 ŞİRKETİ ARASINDA

Dünyanın geleceği için tüm iş planlarını sürdürülebilir modeller üzerine kurgulayan Arçelik A.Ş., sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarıyla Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden birini aldı.

Devamını Oku