Gündem

PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE SAHNELİYOR, ÇOCUKLAR ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ÖĞRENİYOR

👤Panasonic

Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan Panasonic Eco Solutions Türkiye ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin Okullarda Enerji Verimliliği’ projesi ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

Devamını Oku

MITSUBISHI ELECTRIC, JAPONYA’DAKİ FABRİKASINDA ASANSÖR EĞİTİM MERKEZİ KURACAK

👤Mitsubishi Electirc

Mitsubishi Electric, Japonya’da ve yurtdışında bulunan bağlı şirketlerinin eğitim tesislerinde asansör montajları için uygulamalı eğitimler veriyor. Küresel pazarlarda asansörler ve yürüyen merdivenlere yönelik talebin artması nedeniyle, daha çok montaj teknisyenine ihtiyaç duyuluyor.

Devamını Oku

ENERJİ SEKTÖRÜ POWER-GEN FUARI’NDA BULUŞTU

Teksan Jeneratör yenilikçi enerji çözümleri ile sektörün en büyük buluşmalarından Power-Gen 2017 Fuarı’ndaydı. Las Vegas’ta gerçekleşen ve enerji sektörünün en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen fuar bu yıl da sektörün nabzını tutmaya devam etti. Ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç eden Teksan Jeneratör’ün ürün gamında önemli yer tutan hibrit jeneratör ve mini aydınlatma kulesi Power-Gen Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Devamını Oku

ALARKO CARRIER, İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDE 2018 YILINA DAİR BEKLENTİLERİNİ BELİRTTİ

👤Alarko Carrier

İklimlendirme sektöründe 60 yılı aşkın süredir tüketicilere “gerçek konfor” sunan Alarko Carrier’ın bayilik satışlarından Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, 2018 yılında iklimlendirme alanında yaşanacak gelişmeleri değerlendirerek, sektörün 2017 performansı hakkında bilgi verdi.

Devamını Oku