Gündem

“ARTIK HERKES EVİNDE ELEKTRİK ÜRETİP SATABİLECEK”

👤Endoks

25-26 Nisan’da İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 6. Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nın (ICSG 2018) ana sponsorlarından Endoks Enerji Genel Müdürü Erman Terciyanlı, enerji üretiminde yeni bir dönemin başladığını belirterek, “Artık herkes evinde elektriğini üretebilecek, depolayabilecek, gerektiğinde satabilecek ve şebeke dağıtık bir yapıya kavuşacak. Bu dönüşüm dünyada farklı teknolojilerle başka noktalara doğru evrilecek” diye konuştu.

Devamını Oku

SCHNEIDER ELECTRIC, ECOSTRUXURE ADMS3.8’İ TANITTI

👤SCHNEIDER ELECTRIC

Schneider Electric, DistribuTECH 2018’de elektrik şebekesi optimizasyonuna yönelik EcoStruxure ADMS3.8’e dair son gelişmeleri açıkladı.

Devamını Oku

PANASONIC, FIT’18 FUARI’NDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLERİNİ SERGİLEDİ

👤Panasonic

PANASONIC, geliştirdiği son teknoloji çözümleri İzmir’de gerçekleştirilen FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda sergiledi. Yerli ve yabancı 152 firmanın katıldığı fuarda PANASONIC ürünleri büyük ilgi çekti.

Devamını Oku

NORM TEKNİK, V.ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ`NDE YERİNİ ALDI

Türkiye, Afrika ve Ortadoğu`nun en kapsamlı nükleer etkinliği olan V.Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Pullman İstanbul Hotel & Convetion Center`da gerçekleşti.

Devamını Oku

GRUNDIG’E DİJİTAL DÜNYANIN “OSCAR”I MIXX’DEN 2 ÖDÜL BİRDEN

Grundig markasının “Respect Food-Gıdaya Saygı” felsefesiyle gıda israfına karşı dünya çapında sürdürdüğü çalışmaların son halkası olarak Türkiye’de başlattığı “Ruhun Doysun” projesi, dijital dünyanın en önemli ödüllerine layık görüldü. Proje, bu yıl 8’inci kez düzenlenen MIXX Awards Yarışması’nda Markalı İçerik kategorisinde Altın Mixx, Marka Farkındalığı ve Konumlandırma kategorisinde Bronz Mixx ödülleriyle taçlandırıldı.

Devamını Oku

DANFOSS, 2017 FİNANSAL SONUÇLARINI VE ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM HEDEFLERİNİ PAYLAŞTI

Danfoss’un Türkiye’deki yeni ofisini ziyaret eden Danfoss Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Ziad Al Bawaliz, şirketin 2017 başarılarını ve önümüzdeki dönem hedeflerini paylaştı.

Devamını Oku