Güvenlik Sistemleri

SHOPPERTRAK İLE AVM’LERDE VERİ ANALİZLERİ ARTIYOR

👤Sensormatic

Perakende mağazaları ve AVM’ler, artan metrekare maliyetlerinden maksimum faydayı sağlayabilmek için veriye dayalı performans ölçümüne ihtiyaç duyuyorlar. Dünya lideri perakendecilerin ve AVM’lerin ziyaretçi trafik analizleri için tercih ettiği ShopperTrak, Sensormatic iş birliğiyle pazara girdi.

Devamını Oku

OTELLERDE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

👤HIKVISION TÜRKİYE ARAL EKREM UZUN, İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

Otellerde güvenlik sistemlerinin tasarımı, seçimi, kurulumu ve bakımı; yatırımın, personelin, hotel misafirinin ve ülke turizminin korunması açısından önemlidir. Bu konuda hizmet verecek firmalar dikkatle seçilmeli; oluşturulacak teknik şartname, yönetmelik, standartlar ile kullanılacak ürünler ve alınacak hizmetin özellikleri ihtiyaçları tam olarak karşılayacak şekilde tanımlanmalıdır.

Devamını Oku

AKUVOX İNTERKOM SİSTEMİ GÜVENLİĞİNİZİ SAĞLIYOR

👤ZİPATO

Alarm sistemiyle entegre ve çevre kameralarına tam erişim sunan Akuvox İnterkom size ve evinize tam güvenlik hizmeti sunuyor. Evinizde bulunan hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi sensörler uyarı verdiklerinde güvenliğe, yönetim merkezine ve size haber vererek anında müdahele imkanı sunan akıllı interkom sistemi sizin, evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor.

Devamını Oku