İklimlendirme

UZAKTAN ERİŞİMLİ PROSMART INVERTER KLİMALARI TASARRUF SAĞLIYOR

👤ARÇELİK

Arçelik’in üstün özellikli teknolojik klimaları, evleri serin bir yaza hazırlıyor. Arçelik Connect uygulaması sayesinde klimalar akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet aracılığıyla herhangi bir yerde uzaktan erişimle çalıştırılabiliyor.

Devamını Oku

MITSUBISHI HEAVY YENİ AIRFLEX KASET TİPİ KLİMA

👤MITSUBISHI ELECTRIC

Mitsubishi Heavy KXZ VRF Sistemleri tarafından geliştirilen yeni kaset tipi klima, Airflex Kanat dizaynı sayesinde tavana paralel üfleme yaparak hava konforunu maksimize ediyor. Bu özelliği ile 2016 Good Design ödülünü de kazanan Airflex kaset tipi klimalar, dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.

Devamını Oku

MİKRO ŞEBEKE TEKNOLOJİSİ UZAK BÖLGELERİ VE İŞLETMELERİ AYDINLATIYOR

👤ABB

ABB, güneş enerjisini toplayan ve bataryaya enerji depolaması sağlayan yeni entegre mikro şebeke çözümü MGS100 ile uzak bölgelere ekonomik, güvenli ve güvenilir elektrik sağlıyor.

Devamını Oku

İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMALAR KONTROL SAĞLIYOR

👤İMBAT

Hassas ölçümlerin yapıldığı laboratuarlar, bilgilerin depolandığı, önemli belge ve eserlerin muhafaza edildiği müzeler, arşiv odaları, veri merkezleri, UPS odaları gibi mekanların hassas iklimlendirilmesi, en ufak hatanın büyük bir bilgi kaybı ve maliyetle sonuçlanması nedeniyle hayati önem taşıyor.

Devamını Oku

BÜYÜK MEKANLARA HAVADAR ÇÖZÜM

👤Demirdöküm

DemirDöküm, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle 63 yıldır tüketicilerin ilk tercihi olan DemirDöküm, sektörden gelen talep üzerine VRF ürün gamını tüketicilerin beğenisine sundu. Büyük mekanlarda yüksek kapasite iklimlendirme ihtiyacına DVS5 ile yanıt veren DemirDöküm, kullanıcısına yüksek verimlilik, yüzde 20 enerji tasarrufu, minimum ses ve üst düzey konfor vadediyor.

Devamını Oku

BEKO’DAN TOZU HAPSEDEN, HAVAYI TEMİZLEYEN KLİMA

👤Beko

Beko’nun Ionizer + özelliği ile havayı tozlardan otomatik olarak temizleyen klimaları, kavurucu sıcaklarda evleri serinletiyor. Beko inverter tipi klimalar şimdi ÖTV’ye ek, 350 liraya varan indirimlerle tüketiciye sunuluyor.

Devamını Oku